Kancelaria Radców Prawnych „Kalwas i Wspólnicy” została założona w 1989 roku. Od tego czasu nieprzerwanie i z dużymi sukcesami funkcjonuje zarówno na polskim, jak i na międzynarodowym rynku. Aktualnie działa w formie prawnej spółki cywilnej czterech radców prawnych.Kancelaria jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Niezależnych Kancelarii Prawniczych – TELFA, a także członkiem Polsko-Hiszpańskiej Izby Handlowej.

Bogate zaplecze merytoryczne, doświadczenie oraz oddanie sprawom Klientów, pozwala nam zrozumieć problemy uczestników obrotu gospodarczego, które wraz z szacunkiem dla Ich czasu, a także jasnością w komunikacji stanowią pryncypia w świadczeniu przez nas usług.. Zasadnicze podejście do przestrzegania zasady najwyższego poziomu świadczonych usług sprawia, że Kancelaria cieszy się na rynku opinią niezawodnej i profesjonalnej. Zrozumienie potrzeb naszych klientów szacunek do ich czasu i jasność w komunikacji są pryncypiami w świadczeniu przez nas usług

Świadectwem wysokich kwalifikacji naszych prawników, jest fakt, iż wśród nas są arbitrzy Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Wspólnicy Kancelarii i współpracujący radcowie prawni posiadają duże doświadczenie w zapewnianiu kompleksowej pomocy prawnej polskim i zagranicznym podmiotom gospodarczym oraz praktykę procesową jako pełnomocnicy w sporach sądowych.

Nasi prawnicy, a także współpracujący z nami specjaliści biegle posługują się językami obcymi: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim i serbskim.