Lampka szampana, rozmowy o drogich zegarkach i wybornych winach przy akompaniamencie standardów jazzowych. Tak właśnie minęły obchody dwudziestolecia Kancelarii Radców Prawnych „Kalwas i Wspólnicy” s.c. dnia 17 czerwca 2010 w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Buisness Center Club przy pl. Żelaznej Bramy 10.

          Wśród zebranych gości pojawili się klienci Kancelarii, zaprzyjaźnieni prawnicy oraz przedstawiciele życia publicznego i mediów. Świetna atmosfera sprawiła, że wszyscy rozeszli się w późnych godzinach wieczornych. Długie rozmowy umilał zespół Krzysztofa Sadowskiego, który serwował przyjemne tony klasyki jazzu. Gości zachwycił open bar zasponsorowany przez firmę Wyborowa S.A., a zwłaszcza przyrządzane w nim mojito. Można było również spróbować wybornych wędlin zaoferowanych przez firmę „Konspol” S.A.

          Uroczystość otworzyła część oficjalna, w której mecenas Andrzej Kalwas i mecenas Michał Polz opowiedzieli w skrócie historię Kancelarii i zaintonowali toast. Przybyły Marek Goliszewski, Prezes Buisness Center Club, wręczył dyplomy gratulacyjne w imieniu Buisness Center Club, które teraz zdobią ściany Kancelarii. Na uroczystości odbyła się również loteria, którą poprowadził mec. Jacek Świeca. Do wygrania była wystawiona przez Wyborową S.A. butelka z kolekcjonerskiej edycji wódki Wyborowa Exqusite. Kancelaria na nagrody przeznaczyła pióra i długopisy obłożone krokodylą skórą, oraz whisky.

          Wielką nagrodą dla wszystkich pracowników Kancelarii były liczne gratulacje składane przez przybyłych, za co ponownie z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować. Podziękowania kierujemy również do wszystkich sponsorów za ich życzliwość.

Uroczystość

Uroczystość

Uroczystość

Uroczystość